Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

hAliG Előzmény: #373240

Május 2-3 környékén 12 euró felett kellene lennie az alakzat szerint.

Szerintem kgy-n lesz valami hír.. a 18h-i rendkívüli kgy-n :)

Francik kereskednek május 1-én?