Re: nincs cím 2011. április 18. 19:36 hAliG Előzmény: #373240 Május 2-3 környékén 12 euró felett kellene lennie az alakzat szerint. Szerintem kgy-n lesz valami hír.. a 18h-i rendkívüli kgy-n :) Francik kereskednek május 1-én?