Regisztráció Elfelejtett jelszó

Orco

Re: nincs cím

#372948 zeeh_ Előzmény: #372944

Örülnék neki, ha nem lenne ennyire perverz a pépőr. :)

Nem forgalommal esik.

Vicc, lassan a Leipziger Platz rally szintjén vagyunk, ha így megy tovább.

Eladóin akkor láttam ilyen kerek darabszámokat az utóbbi 3-4 hónapban, amikor kitörés előtt állt a pépőr. Csak most 400 helyett 200 db-ok állnak 5 Ft-onként.

Re: nincs cím

#372930 zeeh_ Előzmény: #372929

Remélem, nem akarják, hogy az alakzat meghiúsuljon, mert ma is megnézte az 50 napost, még ha kicsi forgalommal is.

Lassan elkezdhetne visszamászni felfelé, mert ez kirázásnak azért kissé durva, hogy ennyire pengeélen táncoltatják.

Re: nincs cím

#372929 hAliG Előzmény: #372914

Amúgy tényleg, mi a p.cs.t csinálnak itt? Ennyire ki akarják rázni a népet?

Re: nincs cím

#372909 akpo7 Előzmény: #372885

En diverzifikalnam azert azt a portfoliot egy kicsit. Mondjuk sztem is nagy az eselye itt a meghuzasnak, nem veletlenul veszem en sem. Mondjuk rajtam nincs nyomas a fostalicska Eco miatt.

Csak szoltam, vigyazz, ne csinalj hulyeseget!

Re: nincs cím

#372885 zeeh_ Előzmény: #372877

Ennyi kell a meglévő mellé, hogy eco bukó visszajöjjön, ha teljesül kint a fordított fej-váll célár májusban. 50-es kiszállóval kalkuláltam, de 40 lett lett belőle. :(

Re: nincs cím

#372864 Zotya32 Előzmény: #372859

én meg nem tudok, pedig legutóbb 2630-on adtam el, itt meg lassan jó lenne venni, de a phyl zárolva van... :((

Re: nincs cím

#372847 zeeh_ Előzmény: #372831

2410

Kint továbbra is megy a minimális forgalommal történő csorgás.

8.85

Ez vicc, hogy 3k-val 9.5-re lehetne húzni, mégsem teszik. Megy a chart rajzolás.

Re: nincs cím

#372402 zeeh_ Előzmény: #372387

Tényleg matgab, shortold már be légyszi a forintot! :)

Remélhetőleg a csigaevők megelégednek a 8.8-as aljjal, így is túlszaladt az alsó bollingeren és 1 centtel az 50 napos alá szúrt. matgab célár hétfőn meglehet, be fogok tolni még némi lóvét, mert ez az eco 50-es elreccsenés nem volt belekalkulálva.

Re: nincs cím

#372391 Koffein Előzmény: #372387

és gondolom extraként be is shortolod a ft-ot, hogy jól árasítva legyen úgy 280felett :)))