Re: nincs cím 2011. április 18. 10:38 zeeh_ Előzmény: #372909 Nem akarok, de ez azért biztatónak tűnik... Mondjuk az nem az igazi, hogy megkóstolta megint az 50 napost. http://www.imagebam.com/image/ecbd34128437440