Re: nincs cím
akpo7 Előzmény: #372885En diverzifikalnam azert azt a portfoliot egy kicsit. Mondjuk sztem is nagy az eselye itt a meghuzasnak, nem veletlenul veszem en sem. Mondjuk rajtam nincs nyomas a fostalicska Eco miatt.
Csak szoltam, vigyazz, ne csinalj hulyeseget!