Re: nincs cím
zeeh_ Előzmény: #372929Remélem, nem akarják, hogy az alakzat meghiúsuljon, mert ma is megnézte az 50 napost, még ha kicsi forgalommal is.
Lassan elkezdhetne visszamászni felfelé, mert ez kirázásnak azért kissé durva, hogy ennyire pengeélen táncoltatják.