Re: nincs cím
zeeh_ Előzmény: #372944Örülnék neki, ha nem lenne ennyire perverz a pépőr. :)
Nem forgalommal esik.
Vicc, lassan a Leipziger Platz rally szintjén vagyunk, ha így megy tovább.
Eladóin akkor láttam ilyen kerek darabszámokat az utóbbi 3-4 hónapban, amikor kitörés előtt állt a pépőr. Csak most 400 helyett 200 db-ok állnak 5 Ft-onként.