Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #372944

Örülnék neki, ha nem lenne ennyire perverz a pépőr. :)

Nem forgalommal esik.

Vicc, lassan a Leipziger Platz rally szintjén vagyunk, ha így megy tovább.

Eladóin akkor láttam ilyen kerek darabszámokat az utóbbi 3-4 hónapban, amikor kitörés előtt állt a pépőr. Csak most 400 helyett 200 db-ok állnak 5 Ft-onként.