El, fene.
2440 is lett :)
Nini! Elvitte a cica. :)
A 2936 db-os szerintem valós eladó, csak még gyűjteni szeretne lejjebb. Érdekes módon arra a szintre nem meri betenni, ahol a robot megvenné. Lássuk a végére kint azt a dojit. :)
Valami **** 2440-es zárót akar.
2440 a vége.
Kaptál? Ez valami remegő lehetett, 2450 kb. a reális ára.
9.26-on dugó kint. Most már 99%, hogy dojit akarnak mára és holnap indulhat fel.
Neked, de nem nekem. :)
Most már megindulhatna felfelé, nincs kedvem akkora zsével azt mozizni, hogy közeledik a bekker ár. :) Elég volt ízelítőnek a mai nap.
Dojira gyúrnak a srácok kint szvsz. :)
Ó! Most nézem, hogy megint megjáratták 9.13-ig.
Felébredtek a franciák szokás szerint 15 órakor. Dojira gyúrnak?
15:18:09 9.2 249
15:18:08 9.22 161
15:18:08 9.22 118
15:18:08 9.21 21
15:18:08 9.21 200
15:18:05 9.2 1
15:18:05 9.2 500
15:18:05 9.2 250
Épp felhúzzák, következő másodpercben már nyomják is le.
Kezd izmosodni a könyv. Jó lenne, ha 2500-on tudna zárni, de inkább felette.
Csini charthoz illene egy alapos meghúzás 1 héten belül valamire.
Remélhetőleg készülnek valami jóval csütörtök estére. :)
Csinálhatnának kint egy dojit ma...
A rést szignifikánsan (de utálom ezt a szót, direkt írom :D) betöltöttük kint, a chartot megrajzolják úgy, ahogy kell.
Nem kapkodnak, akik nem biztosak a dolgukban azok visszaadják, legalább kevesebb akadályt jelentenek később.
Igencsak le fog menni a bekker áram vidékére vagy az alá... :(
Hú, bazz! Tényleg! :)
Ft-ra meg long pozit nyitott volna?