Regisztráció Elfelejtett jelszó

Orco

Re: nincs cím

#370828 zeeh_ Előzmény: #370824

Nini! Elvitte a cica. :)

A 2936 db-os szerintem valós eladó, csak még gyűjteni szeretne lejjebb. Érdekes módon arra a szintre nem meri betenni, ahol a robot megvenné. Lássuk a végére kint azt a dojit. :)

Valami **** 2440-es zárót akar.

2440 a vége.

Re: nincs cím

#370762 zeeh_ Előzmény: #370761

Kaptál? Ez valami remegő lehetett, 2450 kb. a reális ára.

9.26-on dugó kint. Most már 99%, hogy dojit akarnak mára és holnap indulhat fel.

Re: nincs cím

#370758 zeeh_ Előzmény: #370757

Neked, de nem nekem. :)

Most már megindulhatna felfelé, nincs kedvem akkora zsével azt mozizni, hogy közeledik a bekker ár. :) Elég volt ízelítőnek a mai nap.

Dojira gyúrnak a srácok kint szvsz. :)

Re: nincs cím

#370756 zeeh_ Előzmény: #370755

Ó! Most nézem, hogy megint megjáratták 9.13-ig.

Felébredtek a franciák szokás szerint 15 órakor. Dojira gyúrnak?

15:18:09 9.2 249

15:18:08 9.22 161

15:18:08 9.22 118

15:18:08 9.21 21

15:18:08 9.21 200

15:18:05 9.2 1

15:18:05 9.2 500

15:18:05 9.2 250

Épp felhúzzák, következő másodpercben már nyomják is le.

Re: nincs cím

#370755 zeeh_ Előzmény: #370720

Kezd izmosodni a könyv. Jó lenne, ha 2500-on tudna zárni, de inkább felette.

Re: nincs cím

#370720 zeeh_ Előzmény: #370715

Csini charthoz illene egy alapos meghúzás 1 héten belül valamire.

Remélhetőleg készülnek valami jóval csütörtök estére. :)

Csinálhatnának kint egy dojit ma...

Re: nincs cím

#370715 hAliG Előzmény: #370704

A rést szignifikánsan (de utálom ezt a szót, direkt írom :D) betöltöttük kint, a chartot megrajzolják úgy, ahogy kell.

Nem kapkodnak, akik nem biztosak a dolgukban azok visszaadják, legalább kevesebb akadályt jelentenek később.

Re: nincs cím

#370690 Koffein Előzmény: #370685

lehetett erre szamitani, matgab beszalt, igy a faktorbol adodoan elkerulhetetlen egy egeszsegtol kicsatano korrekcio :)