Re: nincs cím
hAliG Előzmény: #370704A rést szignifikánsan (de utálom ezt a szót, direkt írom :D) betöltöttük kint, a chartot megrajzolják úgy, ahogy kell.
Nem kapkodnak, akik nem biztosak a dolgukban azok visszaadják, legalább kevesebb akadályt jelentenek később.