Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

hAliG Előzmény: #370704

A rést szignifikánsan (de utálom ezt a szót, direkt írom :D) betöltöttük kint, a chartot megrajzolják úgy, ahogy kell.

Nem kapkodnak, akik nem biztosak a dolgukban azok visszaadják, legalább kevesebb akadályt jelentenek később.