Re: nincs cím 2011. április 12. 15:49 zeeh_ Előzmény: #370761 Kaptál? Ez valami remegő lehetett, 2450 kb. a reális ára. 9.26-on dugó kint. Most már 99%, hogy dojit akarnak mára és holnap indulhat fel.