Re: nincs cím 2011. április 12. 15:27 zeeh_ Előzmény: #370757 Neked, de nem nekem. :) Most már megindulhatna felfelé, nincs kedvem akkora zsével azt mozizni, hogy közeledik a bekker ár. :) Elég volt ízelítőnek a mai nap. Dojira gyúrnak a srácok kint szvsz. :)