Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #370757

Neked, de nem nekem. :)

Most már megindulhatna felfelé, nincs kedvem akkora zsével azt mozizni, hogy közeledik a bekker ár. :) Elég volt ízelítőnek a mai nap.

Dojira gyúrnak a srácok kint szvsz. :)