Re: nincs cím 2011. április 12. 12:49 zeeh_ Előzmény: #370682 Na, bammeg 2425. Kemény, látszik az átlagáram is. :-/ Ezt nem gondoltam volna, hogy idáig vissza fog nézni (köszönhetően a HUF erősödésének a nagy lufi Kálmán tervre).