Eeeh ez 8.2nél jól megfeneklett...
Nő az esélye, de remélhetőleg 8 fölött tud maradni.
Holnap akciós áron lehet nálunk is Orcot venni. Azért díjaznám, ha 2200 alá már nem menne le.
Olyan most nem lesz. Úgy tűnik, hogy itt 8.4-8.7 között konszolidálódhat. Aztán remélhetőleg március 24-én elindul az InterCity 11 ajróig. :)
Kitört a limbó láz. :D
8,37-8,72 között megy az inga, eladói meg van pakolva rendesen.
Franc egye meg, nem kellett volna kidobni reggel azt a kis csomagot. :/
nézd a jó oldalát, neked még van esélyed belépni, de nekem 3előtt semmi esélyem
8,3 alá már csak nem néz be.
8,37
Jól van, BUX 22k is megadta magát. Szép kilátások. Főleg a fej-vállból adódó bőven 20k alatti célár... :(
Végre sikerült.. de a fejem majd szétrobban..
Közben pannergyben öntöttek is.. Na mind1. Köszönjük erstefos.
Ha még egyszer felhív a bankos nő, hogy van egy jó ajánlata, elküldöm a #&@#&\ba!
Hányszor szívtam anno én is ezzel az SMS-ben érkező kóddal. Részben ezért is váltottam, inkább cipelem a tokent. Szólj, ha kell könyv és bemásolom.
kva anyjukat, nem tudok belépni még most sem!!!
Köszi a könyvet.
kva anyjáért üzemeltet ilyen rendszert!!!!! ha nem tudja üzemeltetni!!!!
Cég Aj. Vétel
2011.03.11. 09:00:00
2 2 35 db 2 305 Ft
1 1 200 db 2 300 Ft
1 1 27 db 2 295 Ft
1 1 10 db 2 265 Ft
1 1 25 db 2 255 Ft
Eladás Cég Aj.
2011.03.11. 09:00:00
2 405 Ft 29 db 1 1
2 410 Ft 50 db 1 1
2 435 Ft 30 db 1 1
2 440 Ft 23 db 1 1
2 450 Ft 100 db 1 1
Napi min: 2 330 Ft Napi max: 2 330 Ft
Nyitó: 2 330 Ft Előző záró: 2 355 Ft
Utolsó kötés: 2 330 Ft, 114 db (2011.03.11. 09:00:00)
Összforgalom: 2 kötés, 117 db, 272 610 Ft
Én dobtam egy kicsit a 2360-asból. Majd visszaveszem lejjebb, lesz rá lehetőség.
Nem tudok belépni ebbe a kib.sz.tt erste netbokiba!!
(nem küldi a kódot smsben)
fene egye meg, pont ma nem leszek gépközelben, h lépni tudjak a tokioi sztorira, met gondolom ma is meglesz sac/kb a -5ös...
Érdekes egy nap + hét elé nézünk.
Ma mehet mindkét irányba gyorsan, 2.2k-val kint 9 euróra küldhető, itthon meg 350 db-bal 2450-re.
Ez úgy visszaadta a hétfői napot, mint a pinty. Kezd zavarossá válni a víz :D