Regisztráció Elfelejtett jelszó

Orco

Re: nincs cím

#360715 zeeh_ Előzmény: #359997

Nő az esélye, de remélhetőleg 8 fölött tud maradni.

Holnap akciós áron lehet nálunk is Orcot venni. Azért díjaznám, ha 2200 alá már nem menne le.

Re: nincs cím

#360266 zeeh_ Előzmény: #359997

Olyan most nem lesz. Úgy tűnik, hogy itt 8.4-8.7 között konszolidálódhat. Aztán remélhetőleg március 24-én elindul az InterCity 11 ajróig. :)

A 20napos mozgóátlagról …

#360139 Koffein

A 20napos mozgóátlagról vajon pattanni fog?

Re: nincs cím

#359988 zeeh_ Előzmény: #359986

Kitört a limbó láz. :D

8,37-8,72 között megy az inga, eladói meg van pakolva rendesen.

Franc egye meg, nem kellett volna kidobni reggel azt a kis csomagot. :/

Re: nincs cím

#359941 Koffein Előzmény: #359931

nézd a jó oldalát, neked még van esélyed belépni, de nekem 3előtt semmi esélyem

Re: nincs cím

#359940 zeeh_ Előzmény: #359938

8,3 alá már csak nem néz be.

8,37

Jól van, BUX 22k is megadta magát. Szép kilátások. Főleg a fej-vállból adódó bőven 20k alatti célár... :(

Re: nincs cím

#359938 hAliG Előzmény: #359935

Végre sikerült.. de a fejem majd szétrobban..

Közben pannergyben öntöttek is.. Na mind1. Köszönjük erstefos.

Ha még egyszer felhív a bankos nő, hogy van egy jó ajánlata, elküldöm a #&@#&\ba!

Re: nincs cím

#359935 zeeh_ Előzmény: #359931

Hányszor szívtam anno én is ezzel az SMS-ben érkező kóddal. Részben ezért is váltottam, inkább cipelem a tokent. Szólj, ha kell könyv és bemásolom.

Re: nincs cím

#359931 hAliG Előzmény: #359929

kva anyjukat, nem tudok belépni még most sem!!!

Köszi a könyvet.

kva anyjáért üzemeltet ilyen rendszert!!!!! ha nem tudja üzemeltetni!!!!

Re: nincs cím

#359929 zeeh_ Előzmény: #359927

Cég Aj. Vétel

2011.03.11. 09:00:00

2 2 35 db 2 305 Ft

1 1 200 db 2 300 Ft

1 1 27 db 2 295 Ft

1 1 10 db 2 265 Ft

1 1 25 db 2 255 Ft

Eladás Cég Aj.

2011.03.11. 09:00:00

2 405 Ft 29 db 1 1

2 410 Ft 50 db 1 1

2 435 Ft 30 db 1 1

2 440 Ft 23 db 1 1

2 450 Ft 100 db 1 1

Napi min: 2 330 Ft Napi max: 2 330 Ft

Nyitó: 2 330 Ft Előző záró: 2 355 Ft

Utolsó kötés: 2 330 Ft, 114 db (2011.03.11. 09:00:00)

Összforgalom: 2 kötés, 117 db, 272 610 Ft

Én dobtam egy kicsit a 2360-asból. Majd visszaveszem lejjebb, lesz rá lehetőség.

Re: nincs cím

#359927 hAliG Előzmény: #359926

Nem tudok belépni ebbe a kib.sz.tt erste netbokiba!!

(nem küldi a kódot smsben)

Re: nincs cím

#359925 Koffein Előzmény: #359869

fene egye meg, pont ma nem leszek gépközelben, h lépni tudjak a tokioi sztorira, met gondolom ma is meglesz sac/kb a -5ös...

Re: nincs cím

#359923 zeeh_ Előzmény: #359869

Érdekes egy nap + hét elé nézünk.

Ma mehet mindkét irányba gyorsan, 2.2k-val kint 9 euróra küldhető, itthon meg 350 db-bal 2450-re.

A 2300 alatti nyitó már …

#359838 zeeh_

A 2300 alatti nyitó már holnap meglehet. F*sza. :-/

Nem hittem,hogy már ma leküldik, extra fokozaton a limbó hintó a 8.5-ös záróval.