Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

hAliG Előzmény: #359935

Végre sikerült.. de a fejem majd szétrobban..

Közben pannergyben öntöttek is.. Na mind1. Köszönjük erstefos.

Ha még egyszer felhív a bankos nő, hogy van egy jó ajánlata, elküldöm a #&@#&\ba!