Re: nincs cím 2011. március 11. 9:08 hAliG Előzmény: #359935 Végre sikerült.. de a fejem majd szétrobban.. Közben pannergyben öntöttek is.. Na mind1. Köszönjük erstefos. Ha még egyszer felhív a bankos nő, hogy van egy jó ajánlata, elküldöm a #&@#&\ba!