Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #359931

Hányszor szívtam anno én is ezzel az SMS-ben érkező kóddal. Részben ezért is váltottam, inkább cipelem a tokent. Szólj, ha kell könyv és bemásolom.