Re: nincs cím 2011. március 11. 9:05 zeeh_ Előzmény: #359931 Hányszor szívtam anno én is ezzel az SMS-ben érkező kóddal. Részben ezért is váltottam, inkább cipelem a tokent. Szólj, ha kell könyv és bemásolom.