Re: nincs cím 2011. március 15. 12:34 zeeh_ Előzmény: #359997 Nő az esélye, de remélhetőleg 8 fölött tud maradni. Holnap akciós áron lehet nálunk is Orcot venni. Azért díjaznám, ha 2200 alá már nem menne le.