Re: nincs cím 2011. március 11. 10:27 zeeh_ Előzmény: #359986 Kitört a limbó láz. :D 8,37-8,72 között megy az inga, eladói meg van pakolva rendesen. Franc egye meg, nem kellett volna kidobni reggel azt a kis csomagot. :/