Re: nincs cím 2011. március 11. 9:02 hAliG Előzmény: #359929 kva anyjukat, nem tudok belépni még most sem!!! Köszi a könyvet. kva anyjáért üzemeltet ilyen rendszert!!!!! ha nem tudja üzemeltetni!!!!