Hozzászólás
zeeh_A 2300 alatti nyitó már holnap meglehet. F*sza. :-/
Nem hittem,hogy már ma leküldik, extra fokozaton a limbó hintó a 8.5-ös záróval.
A 2300 alatti nyitó már holnap meglehet. F*sza. :-/
Nem hittem,hogy már ma leküldik, extra fokozaton a limbó hintó a 8.5-ös záróval.