Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1012

na 75-ön látom nekem is …

#331625 kelvin

na 75-ön látom nekem is teljesült a shortom

Ennek elvileg tartani kellene a buxot. Ha nem hát zárom.

Re: nincs cím

#331624 Kissherceg Előzmény: #331617

jahh.. Én is ha 200 fölé beálltam volna:)

tegnapi 20450 körüli longjaim hiánya eléggért bosszant ...

Re: gg

#331619 BudFox Előzmény: #331608

Én is már rutinból vártam hogy megjelennek az ilyen 400-500 darabos pakkkok..mekkora poén lett volna. :D

gg

#331608 Waszeitung

Vigyázat,nem kell rutinból fél 5kor zárni :D

Még ha hambi át is viszi a 11,2e-t,akkor reggelre tuti veres futik lesznek :D

Re: nincs cím

#331607 BudFox Előzmény: #331606

én még picit tartom a shortjaimat...ha meg nem akar lemenni, majd zárom..hát ennyi..

tudom, nem usa topik, de…

#331606 _pda_

tudom, nem usa topik, de mostanában olyan kevese írok, h belefér :E

szóval az SP még a 23,6-os szintról pattant vissza sokadszor H4-en

ha tényleg ennyi volt a kori egy ilyen emelkedő szakasz után, akkor itt az örök long hazája

de szerintem nem

Re: nincs cím

#331604 BudFox Előzmény: #331603

Ha jól láttam a 21.250 rpl fordultunk le..vagy el sem értük...tehát az még ellenállás.

Re: nincs cím

#331603 BudFox Előzmény: #331555

USA meg 3 % ot akar ma megcsinálni. ? őrültek....remélem estére lemegy valamennyit ebből.

Re: nincs cím

#331600 Waszeitung Előzmény: #331597

Kivi leszek én is erre a résezésre ha lesz,úgy néz ki mégiscsak ellenállás alá záratják buxot,Viktor kinn van tárgyalni Oroszoknál,ez nem sok jót jelenthet...

Re: nincs cím

#331599 akpo7 Előzmény: #331597

Del ota veszem a MOLt. Parhuzamosan hatit kicsit adtam, de a reshez rantasnal csak a prompt ment fel 250-re, ezert a nagyobb pakkomat nem vittek el.

Hatit mondjuk hebe-hoba longoltam is 100 pottyert, de 1 oranal nem volt benne hosszabb pozim. Kar erte.

Re: nincs cím

#331597 Kissherceg Előzmény: #331594

induló pakk készen van. Ha tovább fog menni résezni, ahhoz már a mol kell. Szóval arra fókuszáljatok szvsz. Telekom szintén, de az döglött macska...