Re: nincs cím
Waszeitung Előzmény: #331597Kivi leszek én is erre a résezésre ha lesz,úgy néz ki mégiscsak ellenállás alá záratják buxot,Viktor kinn van tárgyalni Oroszoknál,ez nem sok jót jelenthet...
Kivi leszek én is erre a résezésre ha lesz,úgy néz ki mégiscsak ellenállás alá záratják buxot,Viktor kinn van tárgyalni Oroszoknál,ez nem sok jót jelenthet...