Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Waszeitung Előzmény: #331552

Hatit is borigatták -60 pontra....mi fog kisülni ebből?

Ilyen hepi usára holnap gondolom -1% futik lesznek,az lenne még a szép ha hambi 0 közelében zárna :D

Rg is függőlegesen fel...idáig vállalható lenne a short 21250 bux stoppal.