Re: nincs cím
Waszeitung Előzmény: #331552Hatit is borigatták -60 pontra....mi fog kisülni ebből?
Ilyen hepi usára holnap gondolom -1% futik lesznek,az lenne még a szép ha hambi 0 közelében zárna :D
Rg is függőlegesen fel...idáig vállalható lenne a short 21250 bux stoppal.