Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

_pda_

tudom, nem usa topik, de mostanában olyan kevese írok, h belefér :E

szóval az SP még a 23,6-os szintról pattant vissza sokadszor H4-en

ha tényleg ennyi volt a kori egy ilyen emelkedő szakasz után, akkor itt az örök long hazája

de szerintem nem