Hozzászólás
_pda_tudom, nem usa topik, de mostanában olyan kevese írok, h belefér :E
szóval az SP még a 23,6-os szintról pattant vissza sokadszor H4-en
ha tényleg ennyi volt a kori egy ilyen emelkedő szakasz után, akkor itt az örök long hazája
de szerintem nem