Re: nincs cím
Kissherceg Előzmény: #331594induló pakk készen van. Ha tovább fog menni résezni, ahhoz már a mol kell. Szóval arra fókuszáljatok szvsz. Telekom szintén, de az döglött macska...
induló pakk készen van. Ha tovább fog menni résezni, ahhoz már a mol kell. Szóval arra fókuszáljatok szvsz. Telekom szintén, de az döglött macska...