Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Kissherceg Előzmény: #331594

induló pakk készen van. Ha tovább fog menni résezni, ahhoz már a mol kell. Szóval arra fókuszáljatok szvsz. Telekom szintén, de az döglött macska...