Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1012

Re: nincs cím

#331810 Ibiza Előzmény: #331723

írtam..magas valuta alacsony részvény vip beszálló..

az emelkedés motorja az eltérő tűrésszintű shortos had...

de nincs tuti nap...

Re: nincs cím

#331723 kissat Előzmény: #331714

tartani célárakat

na meg a stoppot :(((

Ha mikiralli lesz, az agyonshortolt bux elszállhat szvsz

ilyen a tőzsdepszihó..gy…

#331714 Ibiza

ilyen a tőzsdepszihó..gyönyörű... egyik nap halálvárás... rá 2 napra szivárványok az égen..

sokan 16k-nál látták már a bux1012őt.. otp már 1200sem volt..

ebből látszik ami az egyik nap jó ötlet másnap baromság..

sztem akkor érdemes poziba lépni ha a pozi megalapozott.. és keményen tartani célárakat..

Re: nincs cím

#331650 akpo7 Előzmény: #331646

Nem jottek fel ertem, igy maradt a kis pakk netto short pozi egy kicsit sok MOL longgal.

Re: nincs cím

#331647 BudFox Előzmény: #331644

köszönjük...

már csak USA nak kellene innen esnie....nemigaz hogy ennyire meg kell venni ezt a korrekciót is ?

További jó dumcsit, majd…

#331644 Ricsi

További jó dumcsit, majd jövök, ez a mai nap hosszú volt...

hk

#331642 Waszeitung

Beálltam hülye magasra zárni,remek lehet lekötés esetén :DD

További szép napot!

Re: nincs cím

#331639 akpo7 Előzmény: #331629

Nem erdekel, nem allok lejjebb 250-rol, mert tuti megszivom, ha kapkodok. Ha akarnak jojjenek fel zaroban!

Re: nincs cím

#331637 kelvin Előzmény: #331629

adtam még 200 on egy keveset

Mol nem tetszik, lehet baj lesz vele még megtéphetik holnap a piacot

csak eljönnek értem rich…

#331632 szotyi

csak eljönnek értem richter bohóc segédletével

:-o

Re: nincs cím

#331630 Waszeitung Előzmény: #331624

Nekem mondod?Napok óta próbalongolok szopóágon,tegnap 320ról kergettem hatit,az ideg szétvágott...most van longom,gondolom ezzel tudok majd pippantani.