gg
WaszeitungVigyázat,nem kell rutinból fél 5kor zárni :D
Még ha hambi át is viszi a 11,2e-t,akkor reggelre tuti veres futik lesznek :D
Vigyázat,nem kell rutinból fél 5kor zárni :D
Még ha hambi át is viszi a 11,2e-t,akkor reggelre tuti veres futik lesznek :D