Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1012

Re: nincs cím

#331017 AzHofi Előzmény: #331012

Sztem ua lesz mint tegnap, reggel +1% "korrekcio", bravo aki kihasznalta, de zaro mar -3%-on lesz.

Szép reggelt, 420-on adt…

#331011 Ricsi

Szép reggelt, 420-on adtam rá egy méretesebb pakkot

Jóregg! Ötletek mára? É…

#330998 Benjoe

Jóregg!

Ötletek mára? Én várnék már egy kis korrekciót. Vagy elmarad, és pincemenet?

Re: nincs cím

#330875 Kitano Előzmény: #330863

"Ugyanis a piac kegyetlen és mindig arra megy amerre a legtöbb embernek a legjobban fáj."

Még a faktor ellenében is? :-))

Re: nincs cím

#330863 matgab Előzmény: #330853

tetszik, hogy mindenki pattincsot vár és még a legnagyobb shortkirályok is zárták shortjaikat-mivel shortban vagyok.

Ugyanis a piac kegyetlen és mindig arra megy amerre a legtöbb embernek a legjobban fáj.

Holnap ráadásul MSCI csökkentési határidő, ha jól tudom...

Bárcsak az RFV nem esne...

Re: nincs cím

#330853 Kitano Előzmény: #330849

Bud, nagyon örülök, grat!!! Nem azért, hogy magunkat fényezzem, de ennyi idő után azért végre mi is megérdemeltük. Így igazságos, hogy mindenki tudjon keresni. És amit mi keresünk lehetőleg ne kisbüfik, hanem nagy alapok bukják el. (Csak lehetőleg ne azok, amik az én nyugdíjalapom pénzét kezelik. Bár Viktorka ezt a problémámat hamarosan megoldja... :-D)

Re: nincs cím

#330849 BudFox Előzmény: #330843

nyugi...egész eddig volt :D

23.500- meg 23600 on is ráadtam...azokat reggel zártam 21.000 -en....azért szép volt...elégedjek meg ennyivel most...majd holnap elkapjuk még egyszer :-D

Re: nincs cím

#330847 Kitano Előzmény: #330842

:-)) Tudom, én is láttam már fórumtalálkozós képeket. Mondjuk szerintem a férfiember 100 kg felett kezdődik. Akit megbántottam bocs, de ilyen szempontból nem vagyok authentikus forrás, mivel én is 107 kg vagyok. :-DD

Re: nincs cím

#330842 Waszeitung Előzmény: #330839

Persze,szeretne az ember minden irányban keresni,én is bízom benne hogy lesz vmi épkézláb kori ekkora esés után,bár ölég haloványak vagyunk már régóta..

Hercit ne dícsérd,mert még nagyobbra nő,és így sem kicsi :DD

Záróban a mai nyitások (…

#330840 sbbacsi

Záróban a mai nyitások (21000 és 20450 környéke) nagy részét zártam. Így 60% körüli pozi maradt holnapra.

Re: nincs cím

#330839 Kitano Előzmény: #330834

Mindennél jobban szeretném, ha a 20K támasz letörne. (Szerintem le is fog.) Előtte viszont rántsák fel, hogy a longon is keressek. :-DDD Kicsit deja vu érzésem van, 2009 tavaszán voltam ilyen kis mohó, hogy a nagy esések utáni meghúzásokban is keresni akartam. Nem mondom, hogy akkor egyszer sem szívtam vele... :-)))

Nagyon örülök, hogy újra van TA a Stockyn. Köszi, Herceg, olvaslak ám folyamatosan! Nem nyalni akarok, de Te vagy a legjobb technicista! :-)

Re: nincs cím

#330834 Waszeitung Előzmény: #330830

Gratula,akkor a jó shortos elnyerte méltó jutalmát :D

Próbalongon gondolkodtam én is,de múlt héten rábaxtam egy ilyenre amikor 21500nál bepróbáltam záróban....20e támaszt meglássuk mennyire működik.