Re: nincs cím
Waszeitung Előzmény: #330839Persze,szeretne az ember minden irányban keresni,én is bízom benne hogy lesz vmi épkézláb kori ekkora esés után,bár ölég haloványak vagyunk már régóta..
Hercit ne dícsérd,mert még nagyobbra nő,és így sem kicsi :DD