Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Waszeitung Előzmény: #330839

Persze,szeretne az ember minden irányban keresni,én is bízom benne hogy lesz vmi épkézláb kori ekkora esés után,bár ölég haloványak vagyunk már régóta..

Hercit ne dícsérd,mert még nagyobbra nő,és így sem kicsi :DD