Re: nincs cím
Kitano Előzmény: #330806:-)) Ja, ez most nagyon jól sikerült időszak Nekem! Mondjuk rám is fért, augusztus közepe óta ültem egy beragadt short pakkon és felfelé hígítottam. Lefelé viszont jól elkaptam az ütemet, három körön vagyok túl. Sajna a mait nem tudtam elkapni, még azt hittem feljebb húzzák kicsit, tárgyaltam is és túl korán estünk be reggel. Záróban viszont próbalong indult (10K), hátha S&P-t megtartja a támasz. Meglátjuk, ha nem kuka, és fordítok. Hát ennyi.