Re: nincs cím
Kitano Előzmény: #330834Mindennél jobban szeretném, ha a 20K támasz letörne. (Szerintem le is fog.) Előtte viszont rántsák fel, hogy a longon is keressek. :-DDD Kicsit deja vu érzésem van, 2009 tavaszán voltam ilyen kis mohó, hogy a nagy esések utáni meghúzásokban is keresni akartam. Nem mondom, hogy akkor egyszer sem szívtam vele... :-)))
Nagyon örülök, hogy újra van TA a Stockyn. Köszi, Herceg, olvaslak ám folyamatosan! Nem nyalni akarok, de Te vagy a legjobb technicista! :-)