Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #330853

tetszik, hogy mindenki pattincsot vár és még a legnagyobb shortkirályok is zárták shortjaikat-mivel shortban vagyok.

Ugyanis a piac kegyetlen és mindig arra megy amerre a legtöbb embernek a legjobban fáj.

Holnap ráadásul MSCI csökkentési határidő, ha jól tudom...

Bárcsak az RFV nem esne...