Re: nincs cím
matgab Előzmény: #330853tetszik, hogy mindenki pattincsot vár és még a legnagyobb shortkirályok is zárták shortjaikat-mivel shortban vagyok.
Ugyanis a piac kegyetlen és mindig arra megy amerre a legtöbb embernek a legjobban fáj.
Holnap ráadásul MSCI csökkentési határidő, ha jól tudom...
Bárcsak az RFV nem esne...