Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Kitano Előzmény: #330849

Bud, nagyon örülök, grat!!! Nem azért, hogy magunkat fényezzem, de ennyi idő után azért végre mi is megérdemeltük. Így igazságos, hogy mindenki tudjon keresni. És amit mi keresünk lehetőleg ne kisbüfik, hanem nagy alapok bukják el. (Csak lehetőleg ne azok, amik az én nyugdíjalapom pénzét kezelik. Bár Viktorka ezt a problémámat hamarosan megoldja... :-D)