Re: nincs cím
Waszeitung Előzmény: #330830Gratula,akkor a jó shortos elnyerte méltó jutalmát :D
Próbalongon gondolkodtam én is,de múlt héten rábaxtam egy ilyenre amikor 21500nál bepróbáltam záróban....20e támaszt meglássuk mennyire működik.
Gratula,akkor a jó shortos elnyerte méltó jutalmát :D
Próbalongon gondolkodtam én is,de múlt héten rábaxtam egy ilyenre amikor 21500nál bepróbáltam záróban....20e támaszt meglássuk mennyire működik.