Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1012

Re: nincs cím

#330830 Kitano Előzmény: #330806

:-)) Ja, ez most nagyon jól sikerült időszak Nekem! Mondjuk rám is fért, augusztus közepe óta ültem egy beragadt short pakkon és felfelé hígítottam. Lefelé viszont jól elkaptam az ütemet, három körön vagyok túl. Sajna a mait nem tudtam elkapni, még azt hittem feljebb húzzák kicsit, tárgyaltam is és túl korán estünk be reggel. Záróban viszont próbalong indult (10K), hátha S&P-t megtartja a támasz. Meglátjuk, ha nem kuka, és fordítok. Hát ennyi.

Re: nincs cím

#330829 kelvin Előzmény: #330827

áhh nekem meg el kellett mennem és gyorsan kellett betennem

mindegy nem rossz mert nem buktam illetve a kis bukóm bőven pluszban de nagyon sok kiesett a zsebemből és haragszom magamra (mivel másra nem lehet)

Szép estét nektek, holnap ugyanitt!

sziasztok

Re: nincs cím

#330827 Ricsi Előzmény: #330824

Sajnálom...

Ebből a szempontból is jó a broki, nem tudom elgépelni... Mert rám is igencsak jellemző lenne.

Re: nincs cím

#330824 kelvin Előzmény: #330822

gondolom, nekem is elég lett volna ha nem baszom el a stoppom és nem 650-et írok 750 helyett 100k-val bentebb lennék, így meg elég karcsú :(

de kicsi short maradt fele meg záróban elment

Én beálltam záróban bezá…

#330822 Ricsi

Én beálltam záróban bezárni az összes shortom, elég ma ez nekem...

Re: nincs cím

#330818 kelvin Előzmény: #330784

enném a kefét

záróban asszem visszaveszem a kis csomagot

áhh ricsi módszer csak megfelezem

adunk esélyt a résnek :)

Re: nincs cím

#330814 BudFox Előzmény: #330768

Bakker...én sem lehetek ekkora amatőr hogy nincs semmilyen shortom... darabonként kellett volna Stop ot tenni rá.

ami volt az 23100 ról volt..21.000 -en zártam.

Re: nincs cím

#330806 Waszeitung Előzmény: #330804

Petis vagyok...mizu Veled manapság,benne vagy/voltál a nagy zakóban?

Próbalongot vki? :DD

Ricsi Te is záródtál 50% ban...

Re: nincs cím

#330805 zeeh_ Előzmény: #330804

Amikor használtam, rendszeresen befagyott az a szutyok.

Ha bezárod a könyvet és újra megnyitod, akkor már az aktuális árakat fogja kiírni. Én meguntam ezt az állandó tökölést és részben emiatt is váltottam.

Re: nincs cím

#330804 Kitano Előzmény: #330801

Akinek Erstés a rendszere nem lát furcsát az ajánlati könyvben? Nálam az utolsó kötés 20.300-as, az ajánlati könyv meg tele van mindkét oldalon 20.600 körüli ajánlatokkal.... ???

Re: nincs cím

#330801 Waszeitung Előzmény: #330797

Némileg figyelmen kívül hagyjuk őket mostanság...

300 magasságában zártam a 800ról nyitott shortokat,jóleső volt ez a kör hétfőre :D

Ettől függetlenül kíváncsian várom a fejleményeket hogy meddig leszünk ütve.