Re: nincs cím 2010. november 29. 16:06 Hibaz Előzmény: #330785 hát,ha zárásra negatív lesz a kt...... Otp is nagyon itt táncol 5750 fölött,ha ott is jönne a 2-ik rés....na de ez csak feltételezés....