Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Waszeitung Előzmény: #330797

Némileg figyelmen kívül hagyjuk őket mostanság...

300 magasságában zártam a 800ról nyitott shortokat,jóleső volt ez a kör hétfőre :D

Ettől függetlenül kíváncsian várom a fejleményeket hogy meddig leszünk ütve.