Re: nincs cím
Waszeitung Előzmény: #330797Némileg figyelmen kívül hagyjuk őket mostanság...
300 magasságában zártam a 800ról nyitott shortokat,jóleső volt ez a kör hétfőre :D
Ettől függetlenül kíváncsian várom a fejleményeket hogy meddig leszünk ütve.