Re: nincs cím 2010. november 29. 16:38 kelvin Előzmény: #330822 gondolom, nekem is elég lett volna ha nem baszom el a stoppom és nem 650-et írok 750 helyett 100k-val bentebb lennék, így meg elég karcsú :( de kicsi short maradt fele meg záróban elment