Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

kelvin Előzmény: #330822

gondolom, nekem is elég lett volna ha nem baszom el a stoppom és nem 650-et írok 750 helyett 100k-val bentebb lennék, így meg elég karcsú :(

de kicsi short maradt fele meg záróban elment