Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #330768

Bakker...én sem lehetek ekkora amatőr hogy nincs semmilyen shortom... darabonként kellett volna Stop ot tenni rá.

ami volt az 23100 ról volt..21.000 -en zártam.