Re: nincs cím 2010. november 29. 16:29 BudFox Előzmény: #330768 Bakker...én sem lehetek ekkora amatőr hogy nincs semmilyen shortom... darabonként kellett volna Stop ot tenni rá. ami volt az 23100 ról volt..21.000 -en zártam.