Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Ricsi Előzmény: #330824

Sajnálom...

Ebből a szempontból is jó a broki, nem tudom elgépelni... Mert rám is igencsak jellemző lenne.