Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

kelvin Előzmény: #330784

enném a kefét

záróban asszem visszaveszem a kis csomagot

áhh ricsi módszer csak megfelezem

adunk esélyt a résnek :)