Beálltam némi hatit adni 22090-re,nem sikerült...
Beálltam némi hatit adni 22090-re,nem sikerült...
16:36-kor már nem sok értelme lenne :), de egy zárót tudok 22070
Longot nyitni nem merek,shortokat szeretnék egyenlőre felfelé alakítgatni....hacsak nem lesz vmi szemmel látható változás,mondjuk promt 22300 fölé nem keveredik.
ha kulturáltan akarok fogalmazni, akkor nagyon döglődik. További már nem nyomdaképes.
Magyar piacot hogy jellemeznéd? :D
de most ez senkit sem érdekel, most újra hurrá optimizmus van.
Tudom, én is viszonoztam :o)
21500-nél lezárok mindent és idénre befejezem
szerk: ha lehetne vinném jövőre is a csomagot
Azért van mosoly a végén:))) Másképp ez lenne:(
No pozi, tegnap zártam longjaimat, de ha meglennének, most tényleg nem lenne őszinte a mosolyom:)) Hanyagolom a hatit amíg nem rendeződnek bel és külpolitikailag is a dolgok, mert így nem lehet keresni sajna. Máskor napon belül ilyen fordulásnál már szét téptek mindent, most meg semmi. Ez ismét lefele mutat számomra, persze lehet nem lesz igazam:)
Kivágtam,nullpozi egyenlőre...lehet ennyi kell a fordításhoz,hát beáldozom magam :D
Mi lesz itt amcsi nélkül?