Re: nincs cím
Waszeitung Előzmény: #328800Kivágtam,nullpozi egyenlőre...lehet ennyi kell a fordításhoz,hát beáldozom magam :D
Mi lesz itt amcsi nélkül?
Kivágtam,nullpozi egyenlőre...lehet ennyi kell a fordításhoz,hát beáldozom magam :D
Mi lesz itt amcsi nélkül?