Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Waszeitung Előzmény: #328800

Kivágtam,nullpozi egyenlőre...lehet ennyi kell a fordításhoz,hát beáldozom magam :D

Mi lesz itt amcsi nélkül?