Re: nincs cím
Waszeitung Előzmény: #328795Én,az örök shortosos most longol...de minek? :D
Legalább húznának fel hogy lehessen adni,de esélytelen...bár beborítani sem sikerült (még?) erről a szintről.
Én,az örök shortosos most longol...de minek? :D
Legalább húznának fel hogy lehessen adni,de esélytelen...bár beborítani sem sikerült (még?) erről a szintről.