Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

kerikoma Előzmény: #328799

Azért van mosoly a végén:))) Másképp ez lenne:(

No pozi, tegnap zártam longjaimat, de ha meglennének, most tényleg nem lenne őszinte a mosolyom:)) Hanyagolom a hatit amíg nem rendeződnek bel és külpolitikailag is a dolgok, mert így nem lehet keresni sajna. Máskor napon belül ilyen fordulásnál már szét téptek mindent, most meg semmi. Ez ismét lefele mutat számomra, persze lehet nem lesz igazam:)