Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1012

nem nyivákolok tovább sr…

#328840 szotyi

nem nyivákolok tovább srácok

sziasztokok

léc

Re: nincs cím

#328838 Waszeitung Előzmény: #328835

Longot nyitni nem merek,shortokat szeretnék egyenlőre felfelé alakítgatni....hacsak nem lesz vmi szemmel látható változás,mondjuk promt 22300 fölé nem keveredik.

10:00am USD New Home S…

#328818 Csezso

10:00am USD New Home Sales 283K 311K 307K

Nem lett túl izmos

Re: nincs cím

#328812 Alex74 Előzmény: #328806

Tudom, én is viszonoztam :o)

21500-nél lezárok mindent és idénre befejezem

szerk: ha lehetne vinném jövőre is a csomagot

Re: nincs cím

#328806 kerikoma Előzmény: #328799

Azért van mosoly a végén:))) Másképp ez lenne:(

No pozi, tegnap zártam longjaimat, de ha meglennének, most tényleg nem lenne őszinte a mosolyom:)) Hanyagolom a hatit amíg nem rendeződnek bel és külpolitikailag is a dolgok, mert így nem lehet keresni sajna. Máskor napon belül ilyen fordulásnál már szét téptek mindent, most meg semmi. Ez ismét lefele mutat számomra, persze lehet nem lesz igazam:)

Re: nincs cím

#328804 Waszeitung Előzmény: #328800

Kivágtam,nullpozi egyenlőre...lehet ennyi kell a fordításhoz,hát beáldozom magam :D

Mi lesz itt amcsi nélkül?