Re: kl
wizes Előzmény: #328766A délutáni manyuphír betesz végleg valszin.
Oltári botrány lesz, és én ullátom már sosem hozom magam egyenesbe, mert nyugat és a befektetők kivonulnak, fideszék alatt tovább nem finanszíroznak semmit ha ilyen aljasok lehetnek.