Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: kl

wizes Előzmény: #328766

A délutáni manyuphír betesz végleg valszin.

Oltári botrány lesz, és én ullátom már sosem hozom magam egyenesbe, mert nyugat és a befektetők kivonulnak, fideszék alatt tovább nem finanszíroznak semmit ha ilyen aljasok lehetnek.