nemhogy együtt örülnél velünk :D
Államosítja bankjait Írország, tyűű..ez aztán a hír...biztos megmozgat sok mindent majd.
Én,az örök shortosos most longol...de minek? :D
Legalább húznának fel hogy lehessen adni,de esélytelen...bár beborítani sem sikerült (még?) erről a szintről.
Short poziba lévőknek nagy mákja van, azért azt megmondom, ilyen nyugat mellett:)
Ja, köszi :o)
Az lehet, de nézz körül itthon. Nem akarok vészmadárkodni, de ebből a mnyp-ból még bármi lehet
No akkor célszerű lesz visszahúzni a rövidnacit...
off
a dax szeretne menni szerény véleményem szerint de nem engedik el még
on
A délutáni manyuphír betesz végleg valszin.
Oltári botrány lesz, és én ullátom már sosem hozom magam egyenesbe, mert nyugat és a befektetők kivonulnak, fideszék alatt tovább nem finanszíroznak semmit ha ilyen aljasok lehetnek.
Persze,tiszta Polinézia lesz :D
Eszem nincs hozzá hogy ebből vajon mi lesz...
Akkor Hajrá...biztos lehet csípni most egy kicsit a longokkal is...USA megbolondult itt nyitásban :-)
tuti megtépik, hálaadás alkalmából
többek között én fizetem a pulykájukat :-(
Megmondom én hogy miért nem akar most menni a BUX : Mert a nagyok nem vesznek.
azaz hoszabb távon esésre számítanak még, vagy a leminősítést várják a hitelminősítőktől, vagy akármilyen hírt megvárnak előbb, mielőtt vennének.
áhh most látom csak hogy 30kval kevesebb az új munkanélküli
biztos sok ember kellett a mikulásgyárba :)
Ahogy nézem az az 1 hátra ellenben 2x akkora mint előre!
;<))
meglátjuk nekem gyengének tűnik, de ha amcsikat megtépik akkor annak résbetöltés lesz vége
Nem vagyok benne biztos hogy felfelével :D