Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1012

Re: nincs cím

#327906 Csilla76 Előzmény: #327903

nekem már csak ötven pont kellene a boldogságig. Múlt csütörtök óta tartom a shortot, már le akartam sokszor zárni, de reggel csak esik még ez 50 pontot, legalábbis remélem.

Re: nincs cím

#327903 pruntyoke Előzmény: #327901

hát az nagyon is jó lenne, ha egyszer hagynák rendesen bezúgni..de tartok tőle sajna..mindig belenyúlnak és felrántják.. :s

Re: nincs cím

#327901 BudFox Előzmény: #327850

Köszönjük Ricsi...

USA szépen belehúzott az esésbe miután bezártunk.

remélem nem veszik meg estére őket.

Re: nincs cím

#327840 akpo7 Előzmény: #327825

Nem biztos, h. bolcs volt, de en ebben a meghuzasban raadtam. 600 felett gond lesz, de remelem, nem arra megy a vonat. Ehhez a MOL, Richter kettosnek kene kovetni a ma gyenge forgalommal eso Otit.

Re: nincs cím

#327796 BudFox Előzmény: #327787

már rántják is vissza...bár ez csak a normális visszakorrigálás.

Írország miatt viszont elég nagy a nyugodtság a piacon..ennél nagyobb esés is lehetett volna

Re: nincs cím

#327787 szotyi Előzmény: #327785

nekem meg most kell mennem a fenevigye! egész nap itt ültem aztán mikor történik valami, mehetek...

ilyenkor szokták visszarántani :-I

Re: nincs cím

#327785 BudFox Előzmény: #327759

Háhá...éppen visszaértem a fináléra :D

OTP zuhan...SP meg napn belül már több mint 1 % ot esett... Egon örülhet most hogy a visszateszt "tickre" bejött neki...és megyünk tovább lefele.

mennyire nagyon szeretné…

#327759 szotyi

mennyire nagyon szeretnék visszahúzni, bevetnek mindent.

űk tuggyák

sajnos off-ként írom ide…

#327750 Vilaghalo

sajnos off-ként írom ide:

Valaki tudja, hogy a görögök és a spanyolok miatt állnak ilyen "csehül"?

Re: nincs cím

#327746 Alex74 Előzmény: #327735

Ráadásul múlt héten olvastam egy olyan elemzést ami kifejezetten azt írja, hogy minden emelkedést beleadásra használjunk. Na, én már nem merek itt bővíteni, de mindenesetre érdekes

szerk: mindenesetre már két konti shortom is van 1112-ben jó helyről

Re: nincs cím

#327740 kerikoma Előzmény: #327718

Reggel még azt hittem én is, hogy tök jó longom van, de csak kínlódás az egész....

A nagy esésbe buktam sokat, most apránként hozogatom vissza, de még keserű a méz...