Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

szotyi Előzmény: #327785

nekem meg most kell mennem a fenevigye! egész nap itt ültem aztán mikor történik valami, mehetek...

ilyenkor szokták visszarántani :-I