Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

pruntyoke Előzmény: #327901

hát az nagyon is jó lenne, ha egyszer hagynák rendesen bezúgni..de tartok tőle sajna..mindig belenyúlnak és felrántják.. :s