Re: nincs cím 2010. november 22. 17:12 pruntyoke Előzmény: #327901 hát az nagyon is jó lenne, ha egyszer hagynák rendesen bezúgni..de tartok tőle sajna..mindig belenyúlnak és felrántják.. :s